Find Text (3.0.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Language
lt: Kalba

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Menu
lt: Meniu

en: All
lt: Visi

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Bundle
lt: Paketas
