Find Text (3.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Language
lv: Valoda

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Menu
lv: Izvēlne

en: All
lv: Visi

en: Allowed
lv: Atļauts

en: Published
lv: Publicēts

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Entity
lv: Entītija

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Bundle
lv: Komplekts
