Find Text (3.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Language
sl: Jezik

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Menu
sl: Meni

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Workflow
sl: Potek dela
