Find Text (3.0.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Language
sv: Språk

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Menu
sv: Meny

en: All
sv: Alla

en: Allowed
sv: Tillåten

en: Published
sv: Publicerad

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Entity
sv: Objekt

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Taxonomy Terms
sv: Taxonomitermer

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Entity types
sv: Entitetstyp
