Find Text (3.0.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Language
tr: Dil

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Menu
tr: Menü

en: All
tr: Tümü

en: Allowed
tr: İzin verildi

en: Published
tr: Yayında

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Entity
tr: Nesne

en: No results found.
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Taxonomy Terms
tr: Sözlük Terimleri

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Entity types
tr: Varlık tipleri
