Find Text (3.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Language
ur: زبان

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Menu
ur: مینیو

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Bundle
ur: بنڈل
