Find Text (3.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content
vi: Nội dung

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: All
vi: Tất cả

en: Published
vi: Đã công bố

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố
