Finders (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
