Finders (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
