Finders (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Third party settings
ur: تیسرے فریق کی ترتیبات
