Finders (1.0.0-alpha5) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች
