Finders (1.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Authored on
be: Дата:

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Third party settings
be: Іншыя налады
