Finders (1.0.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Authored on
bg: Написано на
