Finders (1.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Primary
cs: Primární

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran
