Finders (1.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ
