Finders (1.0.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Authored on
kk: Уақыты
