Finders (1.0.0-alpha5) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Weight
ms: Pemberat

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Machine name
ms: Nama mesin
