Finders (1.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
