Finders (1.0.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Facets
nl: Facetten

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Others
nl: Anderen

en: entries
nl: inzendingen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Primary
nl: Primair

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden

en: Bundle name
nl: Bundelnaam

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
