Finders (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Third party settings
ta: மூன்றாம் தரப்பு அமைப்புகள்
