Finders (1.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Third party settings
te: మూడవ పక్ష అమరికలు
