Finders (1.0.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش
