Finteza Analytics (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Password
et: Parool

en: Email
et: E-kiri

en: Company
et: Asutus

en: Getting Started
et: Alustamine
