Finteza Analytics (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Password
pt: Senha

en: Please enter a valid email address.
pt: Por favor, insira um endereço de email válido.

en: Company
pt: Empresa

en: Save Changes
pt: Guardar alterações

en: Getting Started
pt: Introdução

en: Invalid email address
pt: Endereço de email inválido

en: Registration
pt: Inscrição
