Finteza Analytics (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Password
sv: Lösenord

en: Email
sv: E-post

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Company
sv: Företag

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Getting Started
sv: Komma igång

en: Registration
sv: Registrering

en: View statistics
sv: visa statistik
