Finteza Analytics (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Company
vi: Công ty

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Registration
vi: Đăng ký
