Finteza Analytics (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Password
de: Passwort

en: Email
de: E-Mail

en: Please enter a valid email address.
de: Bitte geben Sie eine gültige E-Mail-Adresse ein.

en: Company
de: Firma

en: Invalid password
de: Ungültiges Passwort

en: Save Changes
de: Änderungen speichern

en: Getting Started
de: Erste Schritte

en: Invalid email address
de: Ungültige E-Mail-Adresse

en: Registration
de: Registrierung

en: View statistics
de: Statistiken zeigen.

en: Tracking settings
de: Tracking-Einstellungen

en: Track outbound links
de: Ausgehende Links verfolgen

en: Official website
de: Offizielle Website
