Finteza Analytics (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Password
tr: Parola

en: Email
tr: E-posta

en: Company
tr: Şirket

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Getting Started
tr: Başlangıç

en: Registration
tr: Kayıt
