Finteza Analytics (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Password
he: סיסמה

en: Email
he: דוא"ל

en: Company
he: חברה

en: Getting Started
he: מתחילים
