Finteza Analytics (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Email
it: E-mail

en: Company
it: Azienda

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: Getting Started
it: Iniziamo

en: Registration
it: Registrazione
