Finteza Analytics (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Email
mr: ईमेल

en: Invalid password
mr: अयोग्य संकेतअक्षर

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
