Finteza Analytics (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Password
ro: Parolă

en: Email
ro: email

en: Company
ro: Companie

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Getting Started
ro: Noțiuni de bază
