Finteza Analytics (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Password
fi: Salasana

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Company
fi: Yritys

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Getting Started
fi: Näin aloitat

en: Registration
fi: Rekisteröinti

en: Track outbound links
fi: Jäljitä sivustolta ulos osoittavat linkit
