Finteza Analytics (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Password
fr: Mot de passe

en: Email
fr: Courriel

en: Please enter a valid email address.
fr: Veuillez saisir une adresse de courriel valide.

en: Demo
fr: Démo

en: Company
fr: Société

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Getting Started
fr: Bien débuter

en: Registration
fr: Inscription

en: View statistics
fr: Voir les statistiques

en: Track outbound links
fr: Suivre les liens sortants
