Finteza Analytics (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Email
nl: E-mail

en: Company
nl: Bedrijf

en: Invalid password
nl: Ongeldig wachtwoord

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Getting Started
nl: Beginnen

en: Invalid email address
nl: Ongeldig e-mailadres

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Track outbound links
nl: Uitgaande links volgen

en: Official website
nl: Officiële website
