Firebase UI (1.0.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Message
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Immediately
th: ตอบกลับทันที

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว
