Firebase UI (1.0.5) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Schedule
fr: Planning

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Active
fr: Actif

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Send To
fr: Envoyer à

en: Immediately
fr: Immédiatement

en: Completed
fr: Terminé

en: All Users
fr: Tous les utilisateurs

en: Notification Message
fr: Message de Notification

en: Select Roles
fr: Sélectionner des rôles

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: App ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: Created At
fr: Créé le

en: Date & Time
fr: Date et heure
