Firma (1.1.12) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac
