Firma (1.1.13) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: core
tr: çekirdek

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Scale
tr: Ölçek

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Site branding
tr: Site markası

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
