Firma (1.1.14) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Left sidebar
gu: ડાબું સાઇડબાર

en: Scale
gu: માપ
