Firma (1.1.14) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Scale
nl: Schalen

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: E-mail Address
nl: E-mailadres

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Number of slides
nl: Aantal slides

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Show Slideshow
nl: Slideshow tonen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
