Firma (1.1.14) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: core
sv: kärna

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Scale
sv: Skala

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Tabs
sv: Flikar

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Twitter URL
sv: URL för Twitter

en: Instagram URL
sv: URL för Instagram

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
