Firma (1.1.21) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Scale
be: Маштаб

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
