Firma (1.1.21) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: core
gl: núcleo

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Scale
gl: Escala

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
