Firma (1.1.21) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: core
hr: jezgra

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
