Firma (1.1.21) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Footer
ps: پښۍ

en: Scale
ps: درجه

en: Tabs
ps: ټوپونه
