Firma (1.1.22) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز
