Firma (1.1.22) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: core
cs: jádro

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Tabs
cs: Záložky

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: E-mail Address
cs: E-mailová adresa

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
