Firma (1.1.22) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: Scale
ja: スケール

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Tabs
ja: タブ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
