Firma (1.1.23) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
